Erstelle eine Website wie diese mit WordPress.com
Jetzt starten

Київ повинен впасти

Київські олігархи грають з нашим життям, і до речі вони стають багатшими і багатшими. Вони нічого, крім надійних і чесних, і, звичайно, не борються за мир, свободу і демократію. Коли вони борються за щось, вони роблять це для власного гаманця, і тому, що вони не знають, що вони роблять. Вони плутають боксерський ринг з реальністю. Це про наше життя, і ми не повинні дозволити чоловічому позерству стати максимою політики. Комік, два боксери, олігархи, боси підземного світу і нацистські бригади не повинні визначати майбутнє нас, західноєвропейців. Немає сенсу відстоювати це сумнівне суспільство. Якщо ми не хочемо, щоб Західна Європа гинула, то Києву пора падати.

Злочини в Україні _2017-2020Завантаження

Ідеологія Зеленського і Кличка полягає в жахливій ненависті до Росії, до російської мови і культури. Протягом багатьох років вони намагаються викорінити російську мову і розпалюють ненависть до російського населення, яке переважно знаходиться на Донбасі. Ця ідеологія бурхливо реалізується постійними нападами на жителів Донбасу, в тому числі опозиційних політиків і журналістів. Понад 14 тисяч росіян були вбиті українцями.

Прославлені відомі нацистські колаборанти, в тому числі визнані такими на Нюрнберзькому процесі офіційними героями сучасної України (зі святкуванням державних свят на день народження, перейменуванням вулиць, створенням державних музеїв і пам’ятників на їх честь). Їх нацистські біографії є частиною навчальних програм у школах та університетах.

На Донбасі відбулося систематичне винищення цивільного населення. Лікарні, дитячі садки, університети, будинки та інфраструктура були зруйновані Збройними силами України під час громадянської війни.

«Борці за свободу киян» щодня доводять нам на Донбасі, що вони опановують руйнування цивільних об’єктів, як ніщо, але не в останню чергу. Те, що вони доводять на Донбасі, вони також доводять у повсякденній війні проти російської армії. Іноді на ту чи іншу лікарню, школу або дитячий майданчик нападають з російськими боєприпасами і російською зброєю. На прес-конференції з’являються журналісти з усього світу, які пізніше повідомляють, що „на власні очі побачили, що це російські атаки“. Російські боєприпаси і зброя є скрізь. Питання в тому, хто стріляв, хто сидів у російському танку?

За даними ЗМІ, російська зброя настільки неточна, що цілком можливо, що вони пропускають свої цілі і без наміру опиняються на цивільному об’єкті. Що ще гірше, Зеленський бункерує зброю на цивільних об’єктах, яка не прихована від росіян. Супутникові знімки можуть це довести.

Всі ці дії є військовими злочинами, скоєними українською владою.
Протести проти цієї політики були б набагато ширшими, якби не жорстокі репресії з боку українських «ескадронів смерті» та спецслужб. Люди бояться, що їх або їхніх близьких вб’ють, катуватимуть, заарештовуватимуть, звільнять, б’ють або переслідують. Багато українських експертів обґрунтовано вважають, що український режим не може існувати без системи репресій проти опозиції. Українці, які тікають з країни, тікають від Зеленського і від російських бомб. За своїх біженців доведеться платити мультимільйонерам у Києві, а не платникам податків у приймаючих країнах.

Все це робиться за безпосередньої підтримки таких країн, як США і ЄС. Як правило, вбивства, порушення прав людини та інші тяжкі злочини київської влади приховуються або применшуються в західних країнах. У деяких випадках міжнародне засудження українських злочинів виражається в офіційних заявах, і якщо так, то в такому помірному форматі, що Україна навіть не реагує на ці заяви.

Різанину в Одесі навіть не помічають європейські країни, ні політичне вбивство О. Бузини. Судова та правоохоронна система України бере активну участь у порушеннях прав людини та приймає незаконні політичні рішення.

Володимир Зеленський, улюбленець і герой Заходу, має на тарілці більше, ніж дехто може підозрювати. Я вже писав про це тут і там, але зараз з’явилося кілька нових публікацій, які наочно показують, що в Києві не є підставними вчинками, а на роботі Крафтмайер, який фактично ні перед чим не зупиняється, навіть на викраденні, тортурах і вбивствах. У їх списку в першу чергу всі особи, які не приєднуються до російського полювання і хочуть не допустити розширення війни.

Серед перебіжчиків – такі високопоставлені військові та український уряд. Зараз називають проросійських дисидентів або перебіжчиків, які вирішили не слідувати за владними брокерами в Києві і яким тепер доводиться боятися за своє життя. (Ви повинні переміщатися по іменах з натиснутою кнопкою миші, тоді ви побачите обличчя та їх офіси).

https://www.greanvillepost.com/2022/05/06/cia-behind-secret-plots-to-kidnap-torture-and-assassinate-ukrainian-dissidents-for-president-zelensky-says-ukraine-defector/

Василь Прозоров, також перебіжчик і колишній офіцер Служби безпеки України (СБУ), у 2018 році заявив, що СБУ була консультована ЦРУ з 2014 року.

«Співробітники ЦРУ [присутні в Києві з 2014 року  ] живуть у підпільних квартирах і заміських будинках»,  — сказав він. «Однак вони часто приходять до штаб-квартири СБУ, наприклад, щоб провести певні зустрічі чи планувати таємні операції».

Дивіться відео:  https://thegrayzone.com/2022/04/17/traitor-zelensky-assassination-kidnapping-arrest-political-opposition/

Викриття Прозорова набувають надзвичайно зловісних наслідків перед обличчям  нової доповіді  від  The ​​Grayzone Project, де детально розповідається  про причетність СБУ до кампанії вбивства, викрадення та тортур, яку очолює президент України Володимир Зеленський.

В українському випадку однією з мішеней ескадронів смерті СБУ був  міський голова східного міста Кремінна на підконтрольній Україні стороні Луганська Володимир Струк  .

1 березня Струка викрали люди у військовій формі, а потім вистрілили в серце, коли його закатоване тіло було виставлено на публіку. Як повідомляється, Струк закликав своїх українських колег піти на  компроміс  і вести переговори з проросійськими чиновниками.

Радник МВС Антон Геращенко відсвяткував вбивство мера і   на своїй сторінці в Telegram заявив  : «В Україні на одного зрадника менше». 

Геращенко створив «чорний список ворогів держави». Серед них – журналісти, які були вбиті державними ескадронами смерті, наприклад відомий оглядач   Олесь Бузіна  , ім’я якого було в списку.

На сьогодні одинадцять мерів в українських містах відсутні. 7 березня міського голову Гостомеля Юрія Прилипка знайшли вбитим. Повідомляється, що Прилипко розпочав   переговори  з російськими військовими щодо організації гуманітарного коридору для евакуації жителів свого міста – червоної лінії для українських ультранаціоналістів, які тривалий час ворогували з мерією. (Українці стверджують, що Прилопка вбили російські солдати під час роздачі їжі та ліків).

Потім було вбивство Дениса Кірєєва, головного члена української переговорної групи, якого вбили серед білого дня в Києві після першого раунду переговорів з Росією. Згодом Кірєєва звинуватили у «державній зраді» в місцевих українських ЗМІ  .

Президент Зеленський заявив, що «будуть наслідки для колаборантів», зараз Зеленський просуває законопроект, який  розширить повноваження СБУ  . Голова СБУ Іван Баконов – його близький друг.

Директора контррозвідки СБУ Олександра Поклада називають «душителем». Він  відомий тим, що застосовував   тортури та різні підступи, щоб обманювати політичних суперників своїх босів за зраду.

У розпорядженні від 19 березня Зеленський ввів воєнний стан   , щоб заборонити 11 опозиційних партій  . До заборонених партій входили представники всього лівого, соціалістичного чи антинатовського спектру в Україні. До них увійшли партія «За життя», «Ліва опозиція», «Прогресивна соціалістична партія України», «Соціалістична партія України», «Союз лівих сил», «Соціалісти», «Партія Шарія», «Наша», «Держава», «Опозиційний блок» та «Блок Володимира Салдо».

Відверто фашистські та нацистські партії, такі як «Азовський національний корпус», залишилися без впливу.

12 квітня Зеленський заявив про арешт СБУ свого головного політичного суперника Віктора Медведчука. На оприлюдненому знімку обличчя Медведчука опухе та в синцях, ймовірно, внаслідок побиття бандити СБУ.

Ув’язнені розглядали в’язниці, якими керує СБУ, «  як маленьке Гуантанамо». На фоні української націоналістичної музики побиття відбувалися в будь-який час ночі.

Відтоді, як 24 лютого російські війська вторглися в Україну,   «Служба безпеки України СБУ розправляється з будь-якою внутрішньополітичною опозицією».  

Матюшенко

Поки одна активістка сказала, що азовка  «відрізала мені волосся ножем»,  співробітники держбезпеки продовжували катувати її чоловіка Олександра Матюшенка, притискаючи дуло до його голови і змушуючи повторювати націоналістичний салют  «Слава Україна!» .

«Потім накинули мішки на голови, зв’язали руки скотчем і на машині відвезли до СБУ. Там нас продовжували допитувати і погрожували відрізати вуха»,   – розповіла « Молодому світу » дружина Матюшенка   .

Азовці та співробітники СБУ зафіксували сеанс катувань і виклали в Інтернет фотографії закривавленого обличчя Матюшенка.

Більше викрадень, тортур та вбивств з Києва можна знайти тут .

https://www.youtube.com/embed/4q-NAyiDIIY?version=3&rel=1&showsearch=0&showinfo=1&iv_load_policy=1&fs=1&hl=de&autohide=2&wmode=transparenthttps://www.youtube.com/watch?v=4q-NAyiDIIY&t=29s

https://abiggerbangcom.wordpress.com/2022/04/19/comedian-now-president-zelenskyy-is-worth-over-1-3-billion-dollars-and-has-35-millions-mansion-in- fl/https://abiggerbangcom.wordpress.com/2022/04/19/comedian-now-president-zelenskyy-is-worth-over-1-3-billion-dollars-and-has-35-millions-mansion-in- fl/

Veröffentlicht von Karlheinz W. Gernholz

Dipl. Ing. Architect (Germany) Structural Engineering/ Construction management/ International experience mainly in Arabic countries, especially Tunisia

Ein Kommentar zu “Київ повинен впасти

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s

%d Bloggern gefällt das: