Erstelle eine Website wie diese mit WordPress.com
Jetzt starten

гратися з вогнем

Європейський Союз, особливо Німеччина, не повинен ані слідувати за США, ані піддаватися вимогам Зеленського про більше зброї та грошей. Керівництво ЄС показало себе вкрай некомпетентним у спробах припинити війну, якщо вони цього взагалі хочуть зробити. Настрої в Німеччині досі війна. Рішення щодо поставок зброї та санкцій ґрунтуються на сюжетах, які нам передає відділ пропаганди Зеленського. Добре було б, якби історії з Києва перевіряли на правдивість, а не рекламували як факти.

Київ постійно повідомляє про якісь перемоги і відбиття, хоча всі повинні знати, що російську армію не можна перемогти брехнею. Непохитна (помилкова) віра (колишнього) руху за мир у те, що цю війну проти Росії можна виграти військовим шляхом, насправді неможлива. Для нас, німців і, зокрема, західних європейців, це небезпечне прийняття бажаного за бажане може обернутися вбивчою справою. Тому, виходячи з власних інтересів, Європа має прагнути до миру в українській війні прямо зараз, а не сподіватися на переможний мир шляхом подальших поставок зброї та грошей. Європейці та американці вбивають людей в Україні, ми всі повинні це усвідомлювати, навіть якщо вони особисто не причетні до війни.

Американська мрія

Американці хотіли б прийняти Україну в НАТО для подальшого розширення свого впливу в Євразії. Поки що більшість грошей надходило з Америки до олігархів у Києві. Вашингтон перерахував податкові гроші американських громадян темним персонажам у Києві, а натомість повертає мільярди приватних грошей, які не повертаються громадянам Америки, а зникають у кишенях біржових брокерів і керівників оборони. промисловість.

Хоча американська економіка не страждає від санкцій, Європа сильно постраждала. Звісно, ​​як завжди, постраждали лише громадяни, нічого не зміниться в розкішному житті вищого суспільства, навіть якщо хліб коштуватиме 10 євро, а літр газу 5 євро. Їм байдуже, анітрохи, тому вони створюють ці проблеми, бо наживаються на всій цій дурниці. Крім того, є справді дурна спроба повністю економічно відокремитися від Росії.

Незважаючи на всю військову перевагу, США (за одним винятком – санкціоноване ООН звільнення Кувейту в 1991 році) ніколи не виграли війну і в кінцевому підсумку залишили після себе лише руйнування, хаос і багато людських страждань. Ніде вони не могли створити демократичні структури. Напевно, і цього разу в Україні не вийде. Фантазії перемоги збільшують людські страждання українців, які не полюбилися криволу Зеленому. І, чесно кажучи, мені байдуже до страждань інших. Хто йде на війну, в ній гине. Кінець.

санкції . Оскільки санкції проти Росії підтримують лише декілька країн у світі, Європа тут практично кончає життя самогубством. Крім того, санкції Заходу проти Росії означають, що життєво важлива пшениця не може бути доставлена. Київські пропагандисти стверджують, що «росіяни блокують порти», що не зовсім так. Повідомлення неповне. Гавані також важко судноплавні, бо бригади Зеленського хотіли захистити гавані від російських кораблів водяними мінами. Путін все ще готовий розвантажити пшеницю.

гра з вогнем . Однак найбільша небезпека для Європи походить від її власної стратегії. Бажання відтворити Україну такою, якою вона була до вторгнення росіян, майже неможливе і абсолютно неприйнятне для Путіна, і це бажання тягне за собою непередбачувану реакцію з боку Росії. Для Росії війна в Україні стала питанням виживання. Зловмисне бажання показати Путіна перед світом і побачити, як він сповзає з поля бою, не здійсниться. Невже ми хочемо дозволити нашому вищому суспільству продовжувати грати в «ядерну гру» до кінця?

Китай не залишиться таким спокійним, як раніше. Китай зацікавлений у тому, щоб Росія вийшла з цієї ситуації з високо піднятою головою. Може виникнути ситуація, коли третій гравець, також ядерна держава, оголошуваний противник США та ЄС, захоче підіграти. Сі Цзінь Пін має правильне покерне обличчя. Ви не бачите в ньому жодних рухів. Обличчя, суворе й німе. Можна подумати, що він купається в ботоксі.

Роздільні способи . Таким чином Європа відокремлюється від своїх східних економічних районів і таким чином руйнує свій довгостроковий доступ до основної сировини та до важливих ринків у регіонах Азії, що розвиваються. Вони більше не хочуть мати нічого спільного з росіянами, але потім гребують назад, а потім уточнюють «тільки не з Путіним». Путін не піде найближчим часом, і точно не Росія. Наші ідіоти не скористалися унікальною можливістю, яку Путін неодноразово пропонував німцям і європейцям, створити економічний простір від Лісабона до Владивостока.

Європейська та американська зарозумілість, ілюзія, що «вони найбільші» і можуть задавати світові темпи, різко припиняться в Україні.

Що має зробити Олаф Шольц . Олаф Шольц повинен попросити Зеленського нарешті припинити постійні сутички, військову пропаганду та постановку театрів війни. Шольц також має попросити український уряд покрити витрати на біженців, які втекли від нього. Ми не повинні дозволяти собі продовжувати без нарікання сприймати постійні спроби Зеленського дестабілізувати нашу країну.

Здійснюючи це, Європа також відповіла б на заклик міжнародної спільноти до мирного вирішення цього конфлікту. У Генеральній Асамблеї ООН країни-члени закликали припинити цю війну шляхом діалогу та переговорів. У нещодавній заяві Рада Безпеки ООН знову закликала до мирного вирішення проблеми. Жодна резолюція ООН не говорить про поставки зброї чи навіть про переможний мир.

У мене пристойний дохід, тому я не з тих людей, які завжди повинні дивитися на ціну. Зображення Walemahr

Україна має бути готова відмовитися від членства в НАТО і не допускати іноземних військових баз на українській землі, а Росія зобов’язується визнати територіальну цілісність «решти України». Російські війська мають вивестися з «решти України», а Путін повинен дотримуватися гарантій безпеки. Україна має назавжди відмовитися від Донбасу та Криму.

Це можливості, а складні деталі ще не вирішені. Цьому треба чітко навчити панів олігархів у Києві. Ми тут не на боксерському рингу, Володимире Кличко. «Ми зараз будемо укладати мир, ви, очевидно, не в змозі це зробити», – повинен пояснити Шольц. Помилково вважати на Заході, що київські боксери відповідають за мир. Київ має кинути рушник.

Передній план www.unian.ua

Veröffentlicht von Karlheinz W. Gernholz

Dipl. Ing. Architect (Germany) Structural Engineering/ Construction management/ International experience mainly in Arabic countries, especially Tunisia

Ein Kommentar zu “гратися з вогнем

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s

%d Bloggern gefällt das: